top of page

PŘÍRODA. MĚSTO. DOMOV.

Skvělá dostupnost nabízí na dosah jak přírodu, tak město.

Rezidence Brodce - to je krásné nové bydlení v klidném městysu Brodce nad Jizerou, který svou skvělou lokalitou nabízí na dosah jak přírodu, tak město.

Rezidence Brodce nabízí celkem 19 prostorných řadových domů. Každý z domů má vlastní terasu a soukromou zahradu.

Jedinečný komplex vyrůstá na okraji obce a je citlivě zasazený do přilehlé okolní zástavby. Budoucím majitelům nabízí maximální komfort, který stojí na atraktivní architektuře a vysokém standardu vybavení.

Vizualizace 02b.jpg

SERVICES

We Deliver Exceptional Products and Services Around the World

interiér 01.jpg

KVALITA. DETAIL. DESIGN.

Developerem projektu je stavební společnost Simple Progress s.r.o.

Simple Progress se specializuje na výstavbu architektonicky výjimečných rezidenčních projektů především v Praze a Středočeském kraji.

Mezi hlavní priority projektů, které Simpleprogress realizuje, jsou nejvýše postaveny kvalita, detail, design, prvotřídní materiály a nadstandardní a nadčasové zpracování pro co nejvyšší komfort jejich klientů.

SOUKROMÍ. POHODLÍ. PROSTOR.

Rezidence je tvořena jednotnou zástavbou 19. atraktivních domů.

Domy jsou navrženy tak, aby svým budoucím obyvatelům nabídly soukromí, pohodlí a prostor. Z každého domu je z obývacího pokoje přímý vstup na terasu, která propojuje dům se zahradou a především díky prosklenému obytnému prostoru je skvěle propojený interiér s exteriérem.

Všechny domy splňují již svým základním vybavením náročné standardy a požadavky na současné moderní bydlení. Více

Vizualizace 06.jpg
highway-g03e42a71a_1920.jpg

DOSTUPNOST

Jedním z nejvýznamnějších benefitů lokality, ve které se rezidence nachází, je opravdu skvělá dostupnost kamkoliv! Na nájezd dálnice D10 dojedete od domu za 3 minuty, do Prahy na stanici metra Černý most za minut 20* a v přilehlé Mladé Boleslavi jste po D10 příhodně za 10 minut.

V blízkosti rezidence je zastávka autobusů, které zajišťují meziměstskou dopravu. Můžete se tak pohodlně dopravit jak do Prahy, Mladé Boleslavi ale i dalších okolních měst a vesnic. Zastávka je vzdálena 10 minut chůze.

Z Vašeho nového domova to máte opravdu kousek všude! 

*kliknutím ověříte dostupnost v google maps

VYBAVENOST

Městys Brodce nad Jizerou nabízí opravdu pestrou občanskou vybavenost. Přímo v městysu najdete 

základní školu a mateřskou školku, poštu, autobusovou zastávku, restauraci, obchod s potravinami, chovatelské potřeby, autoservis, čerpací stanici, lékaře, veterinu, kadeřnictví, pedikúru, manikúru, kosmetiku, knihovnu a nebo sokola.

Opravdu každý zde najde vše co potřebuje a kdyby se náhodou stalo, že něco Brodce nenabízí, další občanskou vybavenost najdete v 10 minut vzdálené Mladé Boleslavi.

Pro zobrazení kompletní vybavenosti klikněte zde

Košík
mladá rodina

LOKALITA A VOLNÝ ČAS

Rezidence Brodce vzniká v městysu Brodce nad Jizerou, kde bude tvořit zcela novou ulici v klidné části této obce. Umístění projektu je skvělé, protože nabízí jak spojení s centrem města, tak s přírodou. Dolní Pojizeří, ve kterém jsou Brodce zasazeny, nabízí stejně jako pár kilometrů vzdálený Český Ráj a pohoří Krkonoše, opravdu pestré volnočasové vyžití jako jsou turistika, cykloturistika a nebo lyžování. Můžete se vydat na procházky po malebných loukách, lesích a nebo třeba podél břehu řeky Jizery, která vás potěší také v případě, že rádi rybaříte.

Pokud jste spíše kulturní typ, určitě oceníte divadlo, kino, muzeum a nebo třeba hrad v nedaleké Mladé Boleslavi.

Vizualizace 09.jpg

SLOVO ARCHITEKTA. 

Řešený pozemek je charakteristický svým protáhlým tvarem, z urbanistického pohledu vhodným k zástavbě řadovými domy. Při severním okraji pozemku byla navržena obytná ulice propojující. ul. K Úvozu s ul. Dobrovická, samostatné domy tak nabízí optimální jižní orientaci. Architektura objektů se snaží narušit uniformitu kompaktní zástavby. Druhá nadzemní podlaží jsou záměrně vykonzolovaná nad půdorysem přízemí, aby v uličním parteru vzniklo kryté zádveří, a aby v soukromé části zahrady vznikla přirozeně krytá terasa. Horní podlaží nevyplňuje celou šíři pozemku, čímž je hmotová struktura zástavby více rozehrána a odlehčuje celkový ráz. Moderní materiály i detaily fasády jednoznačně dokládají primární snahu investora vytvořit kvalitní stavby soudobé architektury.

REZIDENCE BRODCE V ČÍSLECH

6172,77

m2 pozemků

5315

m2 zdiva

550

m3 betonu

19

řadových domů

pexels-pixabay-271667.jpg

SPOLUPRACUJEME

Partneři projektu rezidence Brodce

Naším cílem je realizovat rezidenční projekty na nejvyšší možné úrovni, jsme profesionálové a to stejné vyžadujeme od svých partnerů, proto spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Architekturu jsme svěřili do rukou AV architekti, s projektovým financováním nám pomáhá Raiffeisen Bank, materiálově projekt zastřešují DEK stavebniny, Elite Bath, Jung a další.

Raiffeisen_Bank.png
Bez názvu-8.png
av.png
black elite-bath.jpg
01 noün° Brodce.jpg

NABÍDKA DOMŮ K PRODEJI

Vyberte si svůj nový domov, po kliknutí na tlačítko níže se vám zobrazí domy k prodeji.

Exkluzivní prodejce

Luxent s.r.o.

Pařížská 131/28

110 00 Praha 1 Josefov

Email

Telefon

Sledujte nás

  • Instagram
  • Facebook

Vyplňte kontaktní formulář

Děkujeme za Váš email.

Exkluzivní prodejce

  • Instagram
  • Facebook

© Rezidence Brodce 2022 Všechna práva vyhrazena.

Provozovatel webu Rezidence Brodce s.r.o. | Hybernská 1012/30 110 00 Praha 1 Nové Město | IČ: 14381125

Zásady zpracování osobních údajů.

Luxent logo Exclusive black-gold CMYK.jpg
nominovany_2022.png
bottom of page