top of page

O projektu

Rezidence Brodce, to je krásné nové bydlení v klidném městysu Brodce nad Jizerou, který svou skvělou lokalitou, pouhých 20 minut od Prahy, nabízí na dosah jak přírodu, tak město. Nabízí celkem 19 prostorných a v základu nadstandardně vybavených řadových domů. Každý z domů má vlastní garáž, terasu a soukromou zahradu.​


Jedinečný komplex vyrůstá na okraji obce a je citlivě zasazený do přilehlé okolní zástavby. Budoucím majitelům nabízí maximální komfort, který stojí na atraktivní architektuře a vysokém standardu vybavení.

 

Developerem projektu je stavební společnost Simple Progress, která se specializuje na výstavbu architektonicky výjimečných rezidenčních projektů především v Praze a Středočeském kraji. Mezi priority projektů, které Simple Progress realizuje, jsou nejvýše postaveny kvalita, detail, design, prvotřídní materiály a nadstandardní a nadčasové zpracování pro co nejvyšší komfort jejich klientů.

Nadstandardní standardy

rb_okna.jpg

Hliníková okna

Moderní, energetický úsporná hliníková okna jsou zárukou tepelné izolace nejvyšší úrovně.

rb_tepelko.jpg

Tepelné čerpadlo

První volba pro ty, kteří chtěj snížit své účty za vytápění a vyrábět teplo ekologičtějším způsobem.

Rekuperace

Je technologie, která v domě zajišťuje nepřetržitou výměnu vzduchu.

Dřevěné podlahy

Třívrstvé dubové podlahy EKOWOOD jsou špičkou mezi dřevěnými podlahami.

rb_podlaha.jpg
IMG_2209.JPG

Obklady a dlažby

Velkoformátové obklady a dlažby jsou nejlepší a nejstylovější volba pro vaši novou koupelnu.

IMG_2223.JPG

LED osvětlení

Je ideální variantou pokud chcete svůj domov rozsvítit nejen stylově ale také úsporně.

O domech

Domy jsou navrženy tak, aby svým budoucím obyvatelům nabídly soukromí, pohodlí a prostor. Z každého domu je z obývacího pokoje přímý vstup na terasu, která propojuje dům se zahradou a především díky prosklenému obytnému prostoru je skvěle propojený interiér s exteriérem. Všechny domy splňují již svým základním vybavením náročné standardy a požadavky na současné moderní bydlení.

V 1.NP najdeme zádveří, garáž, technickou místnost, wc a hlavní obytnou místnost spojenou s kuchyní. Do 2.NP se dostaneme pomocí schodiště. Zde je dostatek místa pro chodbu, dva dětské pokoje, koupelnu, a ložnici rodičů, která má koupelnu vlastní. Ke každému domu náleží dvě parkovací stání, jedno garážové a jedno před domem. Samozřejmostí jsou i parkovací stání v rámci rezidence pro návštěvníky.

Vizualizace 07.jpg

Vyberte si
dům

brodce 01 (kopie).jpg
Lokalita

Lokalita

Jedním z nejvýznamnějších benefitů lokality, ve které se rezidence nachází, je opravdu skvělá dostupnost kamkoliv! Na nájezd dálnice D10 dojedete od domu za 3 minuty, do Prahy na stanici metra Černý most za minut 20 a v přilehlé Mladé Boleslavi jste po D10 příhodně za 10 minut. 

 

Krajina Krajina

Za pár minut kamkoliv!

Průběh spolupráce

01.

Výběr a rezervace Vašeho nového domu.

02.

Uzavření smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

03.

Rezervační poplatek a 10% z celkové ceny domu.

04.

Uzavření kupní smlouvy a kolaudace domu.

05.

Předání klíčů a domu do užívání.

Slovo architekta

,,Řešený pozemek je charakteristický svým protáhlým tvarem, z urbanistického pohledu vhodným k zástavbě řadovými domy. Při severním okraji pozemku byla navržena obytná ulice propojující. ul. K Úvozu s ul. Dobrovická, samostatné domy tak nabízí optimální jižní orientaci.Architektura objektů se snaží narušit uniformitu kompaktní zástavby.

 

Druhá nadzemní podlaží jsou záměrně vykonzolovaná nad půdorysem přízemí, aby v uličním parteru vzniklo kryté zádveří, a aby v soukromé části zahrady vznikla přirozeně krytá terasa. Horní podlaží nevyplňuje celou šíři pozemku, čímž je hmotová struktura zástavby více rozehrána a odlehčuje celkový ráz. Moderní materiály i detaily fasády jednoznačně dokládají primární snahu investora vytvořit kvalitní stavby soudobé architektury.,,

reifka.png
luxent.png
elitebath.png
thermont.png
rendl.png

Jsme tu pro Vás!

,,Velmi rádi Vám se vším pomůžeme, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.,,

  • Facebook
  • Instagram
Děkujeme za Vaši zprávu, ozveme se Vám co nejdříve.
bottom of page