top of page

Nadstandardní
standardy

Při prvotním přemýšlení nad projektem rezidence Brodce jsme si dali za cíl, přenést nadstandardní standardy a technologie z našeho ,,domácího hřiště,, kterým je výstavba luxusních rodinných domů a vil, protože by tyto prvky mohly přinést mimořádnou hodnotu také do developerské oblasti a konkrétně do projektu rezidence Brodce. 

Ve standardním vybavení domu, který nabízíme, klademe důraz na kvalitu a moderní prvky, které přinášejí komfort a funkčnost. Hlavními prvky našich nadstandardních standardů jsou:

1 / Hliníková okna

Na domech jsou osazena hliníková okna od společnosti Thermont s profilem aluprof, která nejenže poskytují vynikající izolační vlastnosti, ale také zajišťují dlouhou životnost a moderní vzhled domů.

2 / Tepelná čerpadla a podlahové topení

Pro účinné vytápění využíváme tepelná čerpadla a podlahové vytápění, které šetří energii a snižují náklady na provoz.

3 / Rekuperace vzduchu

Systém rekuperace zajistí neustálý přísun čerstvého vzduchu do domu a zároveň minimalizuje ztráty tepla, což přispívá k zdravému a pohodlnému životnímu prostředí.

4 / Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy přidávají do interiéru příjemnou atmosféru a přinášejí pocit tepla a přirozenosti.

5 / Velkoformátové obklady a dlažby

Elegantní velkoformátové obklady a dlažby dodávají interiéru moderní vzhled a zároveň jsou odolné a snadno udržovatelné.

6 / LED osvětlení

Všechny prostory jsou osvětleny energeticky úspornými LED světelnými zdroji, které poskytují jasný a příjemný světelný výkon.

7/ Bezfalcové dveře včetně kování

Dveře jsou provedeny bez falců, což dodává interiéru elegantní a moderní vzhled. Kvalitní kování zajišťuje spolehlivé a plynulé otevírání.

8/ Zásuvky a vypínače JUNG

Pro koncové prvky elektroinstalací jsme zvolili renomovanou značku JUNG, která zaručuje spolehlivost, bezpečnost a estetiku.

Toto jsou tedy naše nadstandardní standardy vybavení, které představují kombinaci moderních technologií, elegantního designu a funkčnosti, která zajišťuje vysokou úroveň komfortu a spokojenosti.

Jsme tu pro Vás!

,,Velmi rádi Vám se vším pomůžeme, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.,,

 

  • Facebook
  • Instagram

Děkujeme za Vaši zprávu, ozveme se Vám co nejdříve.

bottom of page